Skip to the content

Interclub Volwassenen

 

Interclubverantwoordelijke Volwassenen
Volwassenen Lieven De Pauw lieven.de pauw@telenet.be

 

Link naar ploegen, kalender en uitslagen   

 

Interclubploegen TC eleveN 2017 – HEREN
 
Ploeg Kapitein en ploeg
Heren 7 (4 spelers) - Ploeg A Vincent Verlinden
vincent.verlinden@telenet.be
Heren 7 (4 spelers) - Ploeg B Jins Martens
jins.martens@hotmail.com
Heren 35 3 Gregory Bruxelman
gbruxelman@mbg.be
Heren 35/4 ploeg A Filip D’huyvetter
filip.dhuyvetter@hotmail.com
Heren 35/4 ploeg B Lieven De Pauw
lieven.de.pauw@telenet.be
Heren 35/5  Jim Van den Kerckhove
jimmy.van-den-kerckhove@ing.be

   

Interclubploegen TC eleveN 2017 - DAMES
 
Ploeg Kapitein en ploeg
Dames 3 Charlotte Van Parijs
charlotte.vanparijs@hotmail.com
Dames 7 Erika Derweduwe
erika.derweduwe@skynet.be
Dames 25/5 Erika Derweduwe
erika.derweduwe@skynet.be
Dames 35/3 ploeg A Elke Patteet
elke.patteet@telenet.be
Dames 35/3 ploeg B Kaat Van Bockstaele
jimvdk@telenet.be
Dames 35/3 Ploeg C Renata T'Jampens
brunoenrenata@gmail.com